Bankaların İnternet Web Adresleri

SGK okurlarlarının işine genelde pek yaramaz zaten tek bir sgk bankasıyla çalışıyorlar ama bazen oluyor gerekiyor, havale yada eft için önemli bilgiler olduğunu sgk sayfasında söylemek isteriz. Siz bir gün lazım olur diye o sayfaları tek tek ekleyeceğimize direk bu sgk sayfasını not alın ve daha sona işiniz oldu mu bu sayfaya girin değerli sgk okur.

ABN AMRO Bank N.V. İnternet Adresi: http://www.abnamro.com.tr
Adabank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.adabank.com.tr
Akbank T.A.Ş. İnternet Adresi: http://www.akbank.com
Aktif Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.aktifbank.com.tr
Alternatif Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.abank.com.tr
Anadolubank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.anadolubank.com.tr
Arap Türk Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.atbank.com.tr
Bank Mellat. İnternet Adresi: http://www.mellatbank.com
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.: http://www.bankpozitif.com.tr
Birleşik Fon Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.fonbank.com.tr
Citibank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.citibank.com.tr
Credit Agricole Yatırım Bankası Türk A.Ş. : http://www.calyon.com.tr
Denizbank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.denizbank.com
Deutsche Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.deutschebank.com.tr
Diler Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.dilerbank.com.tr
Eurobank Tekfen A.Ş. İnternet Adresi: http://www.eurobanktekfen.com
Finans Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.finansbank.com.tr
Fortis Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.fortisbank.com.tr
GSD Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.gsdbank.com.tr
Habib Bank Limited. İnternet Adresi: http://www.habibbank.com.tr
HSBC Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.hsbc.com.tr
ING Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.ingbank.com.tr
İller Bankası. İnternet Adresi: http://www.ilbank.gov.tr
İMKB Takas ve Saklama Bankası A.Ş.: http://www.takasbank.com.tr
Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş.: http://www.ml.com.tr
Millennium Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.millenniumbank.com.tr
Nurol Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.nurolbank.com.tr
Société Générale (SA). İnternet Adresi: http://www.sgcib.com
Şekerbank T.A.Ş. İnternet Adresi: http://www.sekerbank.com.tr
Taib Yatırım Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.yatirimbank.com.tr
Tekstil Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.tekstilbank.com.tr
Turkish Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.turkishbank.com
Turkland Bank A.Ş. İnternet Adresi: http://www.tbank.com.tr
Türk Ekonomi Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.teb.com.tr
Türk Eximbank. İnternet Adresi: http://www.eximbank.gov.tr
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş.: http://www.ziraatbank.com.tr
Türkiye Garanti Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.garanti.com.tr
Türkiye Halk Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.halkbank.com.tr
Türkiye İş Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.isbank.com.tr
Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş.: http://www.kalkinma.com.tr
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.: http://www.tskb.com.tr
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.: http://www.vakifbank.com.tr
WestLB AG. İnternet Adresi: http://www.westlb.com.tr
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. İnternet Adresi: http://www.yapikredi.com.tr

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


iki × 6 =